SNÍDANĚ

Podívejte se, na co se u nás můžete každé ráno těšit.

Veškerá spokojenost závisí na klidné a dobré snídani.

John Gunther

americký novinář a spisovatel

Snídaně je základ dne...

… a my si to moc dobře uvědomujeme, proto u nás každé ráno najdete čerstvé a chutné pokrmy.

Snídaně formou bufetu se podává od šesti osob a probíhá v čase, který se odvíjí dle obsazenosti pokojů. Obvykle od 08:00 do 09:00, při plné obsazenosti od 08:00 do 09:30 hodin. (Informace o  času snídaně pro následující den bývá vystavena na recepci.) Standardně se skládá z čerstvého pečiva z místní pekárny, vajíček na různé způsoby, párků, talíře se šunkou, salámem a sýrem. Nesmí chybět také zelenina jako okurky, papriky a rajčata.

Každý den budete mít k dispozici také sladkosti, které zrovna připravíme. Většinou se jedná o buchty, waffle, palačinky, koláče, lívance a jiné pochoutky. Snídaně je podávána formou bufetu včetně nápojů, vody, džusu, mléka, čaje a instantní kávy. Naší nabídkou na baru potěšíme milovníky dobré kávy, kteří si mohou během snídaně doobjednat espresso, café latté a capuccino za zvýhodněnou cenu.

Kam vyrazit po snídani?

Po vydatném prvním denním jídle budete plní sil a připraveni výlet. V okolí Velkých Bílovic se nachází hned několik významných a turisticky velmi oblíbených měst, například Lednice, Valtice, Vrbice a jiné. Pokud se chcete inspirovat tipy na výlety po jižní Moravě, klikněte na tlačítko vpravo.

Dá se ubytovat i bez snídaně?

Ano, pokud o snídani nemáte zájem, můžete se ubytovat bez ní. Cena je zahrnuta v rámci pobytu, ale jako kompenzaci vám (po předchozí domluvě) za každou nevyužitou snídani slevíme 100 Kč.

Mám dietu, uvaříte mi něco?

Pokud musíte dodržovat nějakou dietu (např. bezlepkovou), dejte nám vědět předem a určitě vám něco připravíme. Pro vegetariány na snídaních bývají bezmasé pokrmy standardně

Mohla by být snídaně později?

Snídaně je standardně od 8:00 do 9:00, poté se jídelna uklízí a připravuje na další den. Kvůli tomu bohužel nemůžeme čas snídaně posunovat na později.   

Měníte někdy nabídku pokrmů?

Ano, základ snídaně sice zůstává stejný (šunka, sýr, máslo, pečivo…), ale připravované pokrmy obden střídáme. Rozhodně tedy během pobytu ochutnáte celou řadu našich jídel. 

Často kladené otázky ohledně snídaní

Poptávka ubytování

Chcete si zarezervovat pokoj?

Klikněte na tlačítko vpravo a přesuňte se na kontaktní stránku, na níž lze nezávazně poptat ubytování. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte prostřednictvím kontaktních údajů uvedených taktéž na tomto odkaze. Pokud se chcete podívat na ceny za jednotlivé pokoje, klikněte na tlačítko vlevo.