CENÍK

Kompletní přehled cen za ubytování a dodatečné služby

Pokoje

Jednotlivé pokoje, jejich kapacity a ceny podle počtu ubytovaných.

Pokoj č. 1

První pokoj je určen primárně pro páry, neboť se zde nachází manželská postel. Pro třetí osobu lze případně připravit přistýlku.

Pokoj č. 2

V druhém pokoji se podobně jako v prvním nachází manželská postel, ale v případě zájmu lze pro třetí osobu připravit přistýlku.

Pokoj č. 3

Pokoj č. 3 nabízí 3 postele, přičemž jedna je manželská a jedna samostatná. Dále lze připravit taktéž jednu přistýlku.

Pokoj č. 4

Ve čtvrtém pokoji jsou dvě manželské postele. Pohodlně se zde tedy může ubytovat celá rodina nebo parta přátel.

Pokoj č. 5

Pátý pokoj se nachází na posledním patře a je zde k dispozici pouze manželská postel.

Apartmán

Apartmán je nejprostornější ze všech pokojů, neboť v něm lze ubytovat až 6 osob. 4 na postelích a 2 na přistýlkách. V pokoji je také přístup na prostorný balkon s posezením. 

Chcete o prostorech vědět více?

Na odkaze níže si můžete prohlédnout veškeré vybavení penzionu, které je hostům k dispozici. Zároveň se zde dozvíte více informací o jednotlivých pokojích a jejich vybavení.

Služby za příplatek

Gril

Pokud byste si chtěli během pobytu něco ugrilovat, nabízíme gril k zapůjčení.

Minibar

Na penzionu je k dispozici také minibar s různým občerstvením. Najdete zde nealkoholické nápoje, pivo, škvarkovou pomazánku a jiné.

Zapůjčení kol

Provozujeme také půjčovnu, v níž si můžete zapůjčit jízdní kolo. Za cenu 500 Kč si jej můžete půjčit na celý den a poté uložit v naší kolárně.

Vinotéka

V samoobslužné vinotéce si budete moci kdykoliv vytáhnout víno podle vaší libosti. V nabídce jsou vína od sladkých až po suchá.

Poptávka ubytování

Chcete si zarezervovat pokoj?

Pokud si i nás chcete zarezervovat pobyt, klikněte na tlačítko níže. Stačí jen vyplnit kontaktní formulář a my se vám ozveme s nabídkou. Případně můžete napsat e-mail, nebo zavolat na uvedené telefonní číslo.