MÁME VOLNÝ JEDEN 3-LŮŽKOVÝ POKOJ NA OTEVŘENÉ SKLEPY 2020. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Nově postavený penzion (2015) VILLA ALENA se nachází ve Velkých Bílovicích, místní část Belegrady – uprostřed oblasti vinných sklepů a rozlehlých vinic. V okolí se nachází centrální soustředění vinných sklepů, rozložených ve třech podkovovitých terasách.

V penzionu můžete posedět na barové recepci a dát si výbornou kávu či ochutnat některé z vín místních vinařů např. z rodinného vinařství Sedlák či vinařství Fabikovič. Pro zvýšení komfortu ubytovaných hostů je k dispozici sdílená kuchyňka, ve které si můžete připravit čaj, kávu nebo cokoliv, co Vás zrovna napadne. Snídani si pak vychutnáte v prostorné a vkusně upravené jídelně. 

 

Penzion VILLA ALENA nabízí ubytování v 6 pokojích. 5 pokojů je velmi komfortně zařízených s vlastním sociálním zařízením, televizí a bezplatným Wi-Fi připojením. K dispozici je také nadstandardní apartmán se dvěmi oddělenými ložnicemi, kuchyňskou linkou s jídelním stolem a prostornou koupelnou. Pokoje jsou k dispozici ve variantách: 1x Dvoulůžkový, 2x Dvoulůžkový s přistýlkou. 1x Třílůžkový s přistýlkou, 1x Čtyřlůžkový a 1x Apartmán.

     

 

Pro cykloturisty je v penzionu VILLA ALENA vyhrazena samostatná místnost na uložení veškerého cyklistického vybavení s přístupem ze společných prostor penzionu a východem přímo mezi vinné sklípky.

Parkování je umožněno na vlastním štěrkovém parkovišti přímo za penzionem.

Partnerem našeho ubytování je web MegaUbytko.cz, který nás prezentuje na stránkách ubytování jižní Morava a penziony Morava. Přijďte si naplno vychutnat Váš volný čas do Penzionu Villa Alena i Vy. Rádi Vás u nás přivítáme.

Provozovatel: Andrea Kachyňová, Lůčky 1035, Velké Bílovice, 691 02, IČ: 74974408